O společnosti

Stavební firma Stafim spol. s r. o. je rodinná firma působící na trhu od roku 1995 nejdříve jako fyzická osoba Stavební firma Malý a od roku 2005 byla firma převedena na obchodní společnost Stafim spol. s r. o. se sídlem na adrese M. R. Štefánika 28, 787 01 Šumperk.


Proč právě nás ?

Stavební firma Stafim spol. s r. o. je moderní stavební společnost zabývající se kompletním stavebním servisem. Od moderních novostaveb, pasivních domů, netradičních staveb, zahrad, plotů až po rekonstrukce veškerých objektů. V Naší společnosti pracuje 5-10 stálých pracovníků. Veškeré stavební a montážní práce zajišťuje firma kompletně "na klíč", což znamená včetně dodávky všech řemeslných prací. Některé tyto práce zajišťujeme formou subdodávky, což je firem, s kterými spolupracujeme již řadu let, známe jejich odvedenou práci za kterou přebíráme plnou odpovědnost a záruku. 

Díky dlouhodobému působení v oblasti stavebnictví, navštěvování různých stavebních veletrhů, odběru novinek v oblasti stavebnictví a designu jsme schopni Vám poradit, nebo společnou silou pro Vás vytvořit ty nejlepší podmínky pro život.